od do lat
 
Poderwij grzegorzwasiu Dołącz do Flirteo teraz i poznaj magię udanego flirtu! Dołącz Zaloguj się grzegorzwasiu

Podstawowe informacje

Płeć mężczyzna

Dołączył do Flirteo 30 październik 2012
  • joybabe
    Witam drodzy, mam na imię joykone dobre szuka dziewczyny, które lubią czytać i podróżować natknąłem swojego profilu i lubię to, co tam zobaczyłem i docenić you.i będzie jak nam być dobrymi przyjaciółmi prosimy contect mnie z moim ligustr adres e-mail (joykone2 @ yahoo.in) tak, że mogę napisać do Ciebie również więcej o mojej własnej i wysłać Ci niektóre z moich zdjęć, dzięki za wyrozumiałość i Bóg was błogosławi. Przegap radość.
    =================================================================
    Hello dear, my name is joykone a good looking girl that like reading and traveling i came across your profile and i like what i saw there i appreciate you.i will like us to be good friends please contect me with my privet email address(joykone2@yahoo.in) so that i can write to you well more about my self and send you some of my pictures thanks for your understanding and god bless you. Miss joy.
  • Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Portal randkowy Flirteo to skuteczny sposób na udany podryw i randki z interesującymi osobami w Twojej okolicy. Marzy Ci się gorący flirt i udana randka? Dołącz do społeczności Flirteo i rozwiń swoje życie towarzyskie. Flirtuj i poznawaj kobiety lub mężczyzn chętnych na spotkanie z Tobą. Poznaj magię udanego flirtu i randki online w nowym wymiarze!