od do lat
 
Oficjalne konto administratora Flirteo
  • 72569 wyświetleń, ostatnia aktywność: 13 styczeń 2020
  • Flirteo to skuteczny setposób na udany podryw i randki z interesującymi osobami w Twojej okolicy.
    Rozwiń swoje życie towarzyskie i poznaj magię udanego flirtu!
  • Bądź na bieżąco i sprawdź aktualności na http://flirteo.pl/aktualnosci

O Flirteo

Flirteo to skuteczny sposób na udany podryw i randki z interesującymi osobami w Twojej okolicy. Flirtuj i poznawaj kobiety lub mężczyzn, a być może trafisz na tę jedyną, wymarzoną osobę i odnajdziesz tutaj miłość swojego życia.

Rozwiń swoje życie towarzyskie i poznaj magię udanego flirtu!

Portal randkowy Flirteo to nowa definicja randek online. Ubrany w lekką, przejrzystą i przyjemną w obsłudze formę daje ogromne możliwości w nawiązywaniu nowych kontaktów. Dostępny bez opłat i natarczywych reklam otwiera przed Tobą szansę na nowy etap w Twoim życiu.

Misja Flirteo

Misją Flirteo jest pomoc ludziom w nawiązywaniu kontaktów i sprawienie, że randkowanie online stanie się jeszcze szybsze, łatwiejsze i bardziej przyjemne.

FlirtMeter

Korzystaj z FlirtMetera i podrywaj osoby dopasowane do Ciebie. Nasz autorski algorytm ocenia Twoje szanse na udany flirt i podpowiada z kim warto spróbować nawiązać kontakt. Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było tak proste!

Rozwijamy się dla Ciebie

Flirteo, z którego korzystasz jest obecnie w testowej wersji BETA. Jesteśmy ukierunkowani na rozwój i nieustannie pracujemy nad ulepszeniem Flirteo. Chętnie słuchamy sugestii użytkowników takich jak Ty. Podziel się z nami swoimi uwagami i pomysłami! Czekamy na wiadomość od Ciebie.

Informacje

Założenie 16 maj 2012

Kontakt

Adres e-mail Formularz kontaktowy

Wiadomość Wyślij wiadomość
Portal randkowy Flirteo to skuteczny sposób na udany podryw i randki z interesującymi osobami w Twojej okolicy. Marzy Ci się gorący flirt i udana randka? Dołącz do społeczności Flirteo i rozwiń swoje życie towarzyskie. Flirtuj i poznawaj kobiety lub mężczyzn chętnych na spotkanie z Tobą. Poznaj magię udanego flirtu i randki online w nowym wymiarze!